ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ

Моя Європа / Німеччина / ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ
×Інформація і Фото

Франкфурт  – фінансове серце Німеччини. Тут і височезні хмарочоси, і найбільший аеропорт континентальної Європи, і штаб-квартири Європейського Центрального банку та десятка інших великих німецьких банків.  Щорічно у Франкфурті проходять більше 30 виставок світового масштабу та тисячі міжнародних конференцій та семінарів. Але окрім фінансової сфери німці добре дбають і про свою історію – старовинна архітектура у місті добре збережена.

Що цікавого подивитись у Франкфурті?

 • Ремерберг – центр старого міста. Навколо площі Ромер забудовані колоритні фахверкові будинки. Найважливіші будівлі – Церква Св. Миколая, побудована у готичному стилі та міська Ратуша, яка фактично є комплексом із трьох будівель. В центрі площі символ Франкфурта – фонтан із статуєю богині правосуддя.
 • Франкфуртський Собор Святого Варфоломія – завдяки своїй помпезності та висоті 95 м. це найбільший храм у місті. За час існування Собору тут коронувались імператори Римської імперії (німці за національністю). Збудований храм у готичному стилі, основний колір внутрішнього оздоблення – червоний.
 • Паульскірхе – саме тут у 1848 році було створено перший у Німеччині демократичний Парламент та прийнято основи конституції, яка діє і до сьогодні. Під час Другої світової війни церкву було повністю знищено. Зараз її не використовують за призначенням: тут проводяться різноманітні виставки та державні заходи.
 • Башта Бокенхаймер – остання із цілого ланцюжка оборонних будівель міста, збудованих у 15 ст. в готичному стилі. Серед сучасних футуристичних будівель башта виглядає досить колоритно.
 • Стара опера – до Другої світової війни вважалась найкращою у Німеччині. Впродовж війни повністю зруйнована, а після – відновлена коштами мешканців міста.
 • Музей Штедель – художня галерея за рівнем значущості як Лувр для Франції. Один із найбільш важливих виставкових комплексів Німеччини славиться експозицією із близька 3000 творів мистецтва.
 • Пальмовий сад – улюблене місце відпочину місцевих жителів. На 50-ти акрах території висаджені пальми, орхідеї, організовані місця відпочинку для дітей. Влітку тут проходять джазові концерти.
 • Музей кіно – історію розвитку кінематоргафу представляє досить широка екпозиція. Також тут можна насолодитись переглядом старої кінострічки.
 • Цайль – пішохідна вулиця із великою кількістю сувенірних магазинів, торгових центрів. У період новорічних знижок та розпродажів – це один із найбільших та найстаріших різдвяних ярмарків Німеччини.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ? Напиши свою думку!