МІЛАН

×Інформація і Фото

Мілан – добре відомий на весь світ як європейська столиця шопінгу. Тижні високої моди і покази відомих кутюр’є щорічно збирають у місті тисячі любителів вишукано та стильно вдягатись. Але окрім модної індустрії місто славиться і своїми культурними та архітектурними пам’ятками.

Що цікавого подивитись в Мілані?

 • Собор Дуомо – візитна картка міста. Третій за величиною Собор у Європі будувався протягом шести століть. Білий мармур, готичні шпилі, більше 300 статуй, вітражі – Дуомо вражає своїм зовнішнім виглядом. Всередині є величні мавзолеї, бронзовий підсвічник висотою 5 метрів, також тут зберігається той самий цвях із хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Із даху Собору відкривається прекрасний вид на місто, помилуватись яким можна із допомогою біноклів.
 • Замок Сфорца – назву замок отримав в честь свого власника – правителя Мілану. В минулому – це могутній оборонний комплекс і водночас резиденція герцога Сфорца, у оформленні інтер’єру якої брав участь Леонардо да Вінчі.  Сьогодні тут знаходяться декілька музеїв і великий сад.
 • Галерея Вітторіо Емануеле другого – торговий комплекс на площі біля Собору Дуомо у формі прямокутного хреста, із дахом з металу та скла. Вхід у вулиці із магазинами відомих бредів, кав’ярнями та сувенірними крамничками відкриває помпезна арка. Тут можна не тільки зайнятись шопінгом, але я помилуватись чудовою архітектурою.
 • Театр Ла Скала – оперний театр відомий не тільки у Європі, але й у всьому світі, побудований за наказом австрійської королеви Марії-Терези. Славиться хорошою акустикою, великою кількістю місць (2 015 після реконструкції). При театрі працює музей опери.
 • Санта Марія делле Граціе – церква епохи відродження збудована у 15 столітті, до стін якої прибудований монастир – тут знаходиться відома фреска “Свята Вечеря” Леонардо да Вінчі.
 • Базиліка Сант Амброджо – одна із найкращих романських церков у Італії, збудована у 379 р.н.е.  Увагу заслуговують золотий вівтар 9 ст. та капелла Сан-Вітторе 5 ст. із золотою мозайкою під куполом.
 • Національний музей науки і техніки “Леонардо да Вінчі” – ознайомить відвідувачів із історією життя та діяльністю винахідника. Тут зберігаються багато відомий малюнків, креслень та дерев’яних моделей проектів Леонардо да Вінчі.
 • Пінакотека Брера – найбільший та найвідоміший музей Мілана. Тут виставлена експозиція європейського живопису. В галереї виставляються картини Рафаеля, Рембранта, Ван Дейка. На терасі музейного музейного центру в теплу пору року працюють кав’ярні.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про МІЛАН? Напиши свою думку!