ЖЕНЕВА

×Інформація і Фото

Женева – одне із найдавніших та найбільш популярних серед туристів міст Швейцарії. Славиться своєю чудовою природою та чистим повітрям:  з усіх сторін Женева оточена Альпами та знаходиться на березі найбільшого у Західній Європі озера.

Місто вже давно визнано центром міжнародного ділового життя: тут знаходяться офіси міжнародних організацій та банків, проходять численні міжнародні форуми та конференції. Культурне життя міста не менш активне і багате на різні концерти і фестивалі, вистави та виставки, які проходять тут впродовж цілого року.

Що цікавого подивитись в Женеві?

 • Міст Монблан та Женевський фонтан – візитна карточка міста.  Фонтан є одним із найбільших у світі: з нього щосекунди 500 літрів води піднімаються на висоту 140 метрів зі швидкістю 200 км/год . Фонтан працює цілий день впродовж усього року, за виключенням сильних морозних днів
 • Старе Місто – квартал знаходиться в історичній частині міста. Більшість вулиць тут пішохідні, на площах є багато кав’ярень з терасами, сувенірних крамничок. Поруч із ратушею знаходиться каштановий парк, де можна відпочити на найдовшій у світі дерев’яній лавочці довжиною 126 метрів.
 • Собор Сен Пєр – кафедральний собор  розташований на найвищій точці Старого міста. Під собором знаходяться найбільші в сучасній Європі діючі розкопки. З початку Собор задумувався як будівля в романському стилі,але після довгих трансформацій храм став готичним.
 • Квартал Штрумф – жилий комплекс над створенням якого працювали троє різних дизайнерів славиться своїми чудернацькими будівлями.
 • Дім Тавель – дім із готичною баштою найстаріший із усіх жилих будівель Старої Женеви, який зберігся і до сьогодні. Зараз  тут знаходиться музей  історії із експозиціями, які демонструють побут жителів міста від середньовіччя і до 19 століття.
 • Нова площа – культурний центр міста. Площу оточують Консерваторія, Художній Музей Женеви, Великий Театр та міський парк із монументом на честь Реформації та статуєю Генералу Дюфуру.
 • Палац Націй – комплекс будівель, в якому знаходиться європейська квартира ООН,  а також офіси МАГАТЕ та ЮНЕСКО. Популярними серед туристів є зали Загублених кроків та Асамблеї.
 • Пам’ятник “Зломаний стілець” – монумент символізує протест проти використання протипіхотних мін. Висота стільця близько 12 метрів, а на його виготовлення було витрачено 5,5 тон дерева.

Відео про Женеву

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЖЕНЕВА? Напиши свою думку!