ЕЗЕ

×Інформація і Фото

Езе – невеличке старовинне містечко на Лазурному березі Франції. На фоні шумних Ніцци та Монако Езе приваблює туристів саме через свій спокійний, розмірений темп життя. На високій скелястій горі ніби “звисає” над морем саме місто : вузенькі вулички, кам’яні будинки, повиті плющем, багато квітів.

Маленькі затишні кав’ярні та сувенірні крамниці із творіннями місцевих майстрів тут можна побачити у кожному провулку. Завдяки прекрасному краєвиду, який відкривається  на все узбережжя, Езе вже давно стало улюбленим місцем відпочинку багатьох туристів. Сьогодні усі будівлі в Езе в хорошому стані і гарно відреставровані, тому місто часто називають “музеєм під відкритим небом”.

Що цікавого подивитись в Езе?

 • Екзотичний Ботанічний сад – із великою колекцією кактусів і сиккулентів, які ростуть просто на скелях. Тут можна побачити кактус-рекордсмен висотою 13 метрів та вагою близько однієї тони.
 • Руїни Середньовічного замку –  і хоча сьогодні від замку не залишилось майже нічого, окрім стін, колись це був стратегічно важливий оборонний об’єкт, який за наказом Короля Людовіка 14 було знищено через високий ризик захоплення замку іспанцями.
 • Стежка Ніцше – стежинка, оточена хвойними деревами спускається з міста аж до моря. Саме тут Ніцше написав частину своєї книжки “Як говорив Заратустра”.
 • Замок Езе – невелика резиденція, збудована шведським принцом, для прийому членів шведської королівської сім’ї. Сьогодні тут знаходиться один із найкращих готелів Лазурного берега.
 • Скелясті околиці міста – справжній рай для альпіністів та любителів активного відпочинку. Численні туристичні маршрути піднімаються вгору від міста та вниз до моря.

Який сувенір привезти з Езе?

Поруч з містечком є парфумерна фабрика “Fragonard”, яка спеціалізується на виготовленні парфумів і засобів догляду із натуральних складників. На фабриці можна прийти на коротку екскурсію, роздивитись процес виробництва, дізнатись про технологію, все понюхати і випробувати, ну і звичайно купити. Ціни помірні.

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЕЗЕ? Напиши свою думку!