БАРСЕЛОНА

Моя Європа / Іспанія / БАРСЕЛОНА
×Інформація і Фото

Барселона – місто вічно молодих душею людей із гарячим іспанським темпераментом. Вона абсолютно не схожа з будь яким іншим містом Європи – яскрава, кольорова, жива, тепла. Барселона столиця Каталонії – найбагатшого регіону Іспанії, тут своя культура і навіть мова.

Найкращий спосіб познайомитись з Барселоною і зрозуміти її – просто прогулюватись вуличками, спостерігати за її жителями, та стати хоча б на коротко місцевим.

Що ж цікавого є в Барселоні?

Почати мабуть варто із творінь Гауді – вони роблять місто таким особливим.

 • Храм Саграда Фамілія (Храм Святої Сім’ї) – найбільший католицький собор у світі, наймасштабніша робота Гауді, яку архітектор так і не встиг закінчити до своєї смерті (будівництво Собору триватиме до 2030 року). Згідно із проектами Собор складатиметься із трьох фасадів, які символізують Різдво, Славу та Страсті Христові.
 • Парк Гуеля – популярне місце прогулянок усіх туристів та жителів Барселони, із якого відкривається чудовий вид на місто. Парк славиться своїми казковими будинками, незвичайними фонтанами, східцями цікавої форми, яскравими кольорами та багатою мозаїкою. На території парку знаходиться будинок-музей Гауді.
 • Будинки Гауді – найпопулярнішими серед них вважаються Вісенс, Бальо, Міла, Кальвет. Усі вони збудовані у традиційному для архітектора модерністському стилі, із використанням плавних ліній, химерного казкового декору.
 • Ла Рамблас – найбільша пішохідна вулиця Барселони, яка знаходиться в самому центрі Старого міста. Туристів тут завжди супроводжують вуличні театральні вистави, виступи музикантів та мімів, художники.
 • Готичний Квартал – історичне серце Барселони. В центрі кварталу знаходиться старовинний Кафедральний Собор, будівництво якого розпочалось в 13 столітті. Тут також знаходяться Королівська площа та Великий Королівський Палац, Ратуша.
 • Парк Цитаделі – до недавнього часу єдина зелена зона в Барселоні. Колись тут знаходилась оборонна фортеця, сьогодні ж в одному із уцілівших будинків – будівлі Арсеналу – знаходиться Резиденція Парламенту Каталонії. На території парку також можна відвідати декілька музеїв та місцевий зоопарк.
 • Тріумфальна Арка – монументальна і дуже велична споруда збудована до всесвітньої виставки 1888 року.
 • Фортеця та парк Монжуік, фонтан –  фортеця на обриві над морем, на її території знаходиться Воєнний музей, а також численні парки та сади, найвідомішим із яких є сад кактусів. По канатній дорозі можна піднятись на оглядову площадку. Кожного вечора тут збираються групи туристів, для того щоб помилуватись як фонтан “танцює та співає” під звуки класичної музики.
 • Гора Тібідабо – найвища точка Баселони. На висоті 500 метрів над рівнем моря знаходиться Храм Святого Серця із статуєю Ісуса, який обнімає весь світ, найстаріший в Іспанії парк атракціонів та Музей Механічної Іграшки, Ботанічний Сад.
 • Акваріум де Барселона – один із найбільших акваріумів Європи, який включає в себе 35 тематичних акваріум із представниками різних морів і океанів, та прогулянковий 80-ти метровий тунель, що проходить через великий Океанаріум.
 • Монсеррат – монастир знаходиться за 50 км від Барселони на однойменній горі. Місце популярне не тільки серед туристів, але і серед паломників: тут знаходиться Статуя чудодійної Чорної Мадонни, яка володіє цілющими властивостями.
 • Набережна – одне із найпопулярніших місць відпочинку молоді.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про БАРСЕЛОНА? Напиши свою думку!