ЛЮБЛЯНА

×Інформація і Фото

В Любляні кожен турист зможе знайти щось цікаве для себе – старовинні замки та палаци, унікальні будівлі, виконані в різних архітектурних стилях, театри та музеї – місто надзвичайно багате на історичні та архітектурні пам’ятки. З чого ж почати? Звичайно, із старої центральної частини міста – тут знаходиться більшість цікавих місць.

 Що цікавого побачити у Любляні

 • Люблянсткий Град – середньовічний замок 13 століття, розташований саме в центрі на високому пагорбі – колишня резиденція місцевих феодалів. Із оглядової площадки башти замку відкривається гарний вид на Стару Любляну, а у підніжжя гори є багато затишних ресторанів та кафе – це улюблені місця зустрічі місцевої молоді.
 • Міська Площа – знаходиться в центрі старого міста, тут побудована старовинна Ратуша 15 століття,виконана в стилі барокко.  До сьогоднішніх днів тут функціонує міське самоврядування, а приміщення є відкритим для вільного огляду. Перед Ратушею збудовано фотнанчик Трьох Рік.
 • Собор Святого Миколая — знаходиться зовсім поруч. Споруджений він у 14 століття в стилі барокко з елементами готики — його величезний зелений купол і симетричні башти видно із далека. Церква збудована в формі латинського хреста, фасад прикрашений різноманітними скульптурами, а на масивних бронзових дверях зображена історія словенської землі. Всередині будівля розписана старовинними фресками, багато елементів декору позолочено. Усі служіння супроводжуються органною музикою.
 • Комплексом трьох мостів – ним можна перейти на протилежний берег річки, де знаходяться майже всі виставкові зали, театри та музеї. Мости розходяться віялом: центральний призначений для транспорту, бокові для пішоходів. Усі три мости прикрашені фігурами драконів — символами Любляни.
 • Словенський Національний Театр – буде цікавим для поціновувачів старовинної архітектури. Тут також регулярно проходять вистави на різних мовах.
 • Вілла Єже Плечніка – славиться багатим внутрішнім оформленням і чудовою колекцією картин.
 • Смарна Гора – ще одне цікаве місце для туристів (знаходиться за 8 км від Любляни). На вершині гори збудована старовинна церква і оглядова площадка з видом на всю околицю. Тут часто проводять змагання із дельтапланеризму.

Інші назви Любляни: Ljubljana, Laibach, Lubiana

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Коментарі про ЛЮБЛЯНА. Напиши свою думку!
 1. 0990813927 сказав:

  Да мне нравиться все!