ВЕНЕЦІЯ

×Інформація і Фото

Венеція – одне із найбільш унікальних місць не тільки в Італії, але й у всій Європі. Місто на воді із чудовою архітектурою та цікавою історією вже давно стало “Меккою” відпочинку для багатьох туристів.

Венеція – місто вічних романтиків із власним неповторним колоритом. Його часто називають містом-музеєм – тут майже кожна будівля має свою легенду. Тісно забудований розкішними старовинними будівлям історичний центр міста розташований на 120-ти невеликих піщаних островах, які з’єднуються між собою 400-ми мостами та перетинаються 170-ма каналами.

Що подивитись у Венеції ?

 • Площа Святого Марка – серце Венеції,улюблене місце відпочинку усіх туристів. Єдина площа у місті в  минулому була центром політичного та релігійного  життя (тут проводили різноманітні процесії та турніри). Довжина площі становить 175 метрів,а весь простір ділиться на три частини: Велика площа, Мала площа та Площа Левенят (отримала свою назву завдяки статуям левів). На площі знаходиться Дзвіниця Собору Святого Марка – Кампаніла –  висотою 98,6 метра.
 • Собор Святого Марка – один із найгарніших соборів середньовіччя. Фасад будівлі – шедевр архітектури, прикрашений численними колонами, шпилями, арками та барельєфами, всередині Собор оздоблений мозаїкою та вітражами. Будучи всередині, варто піднятись в Лоджію ді Каваллі, звідки відкривається чудовий вид на усю площу.
 • Палац Дожів – протягом століть служив резиденцією венеціанських правителів – дожів. Одна із найкращих готичних будівель у Венеції. Сьогодні тут музей.
 • Гранд Канал – головна транспортна артерія, яка проходить через усе місто і розділяє острів на дві частини. Набережних у каналу майже немає, їх замінюють фасади будинків, які побудовані на палях. Тут зосереджені найкрасивіші будівлі міста: на берегах каналу побудовано близько 100 палаців.
 • Міст Ріальто – найперший та найдавніший міст у Венеції, який побудований у найвужчому місці Гранд Каналу. Тримається на 12 тисячах паль, вбитих до дна лагуни. На верхній точці моста знаходиться оглядова площадка із прекрасним видом на канал.
 • Санта Марія делла Салюте – прикрашена баштами в стилі Відродження церква в честь Діви Марії, яка захистила місто від епідемії чуми. Головний портал церкви відкривається тільки в день пам’яті про загиблих від хвороби.
 • Собор Санта-Марія Глоріоза – одна із найстаріших церков Венеції, будівництво якої розпочалось в 13 століття. Тут захоронено багато відомих діячів та художників.   В базиліці знаходяться два старовинні діючі органи.
 • Музей Коррер – один із найбільших та найбільш відвідуваний туристами музей Венеції. Тут зібрано різноманітні книги, гравюри, книги, рукописи, вироби із срібла, слонової кості, зброю, об’єкти нумізматики та історії.
 • Ка’ д’Оро (Палац Святої Софії) – один із найгарніших палаців у Венеції виконаних в готичному стилі. Будівля ще називається “Золотим будинком” оскільки при первинному оздобленні використовувалась сусальне золото.
 • Фондако деі Тюркі – візантійський канал 13 століття збудований на березі Гранд Каналу. В стародавні часи будівля використовувалась як резиденція для прийому високопоставлених гостей, згодом як гетто для турків. Сьогодні ж тут є музей природи Венеції із величезними колекціями флори та фауни.
 • Острів Мурано – відомий на весь світ завдяки виробам із кольорового скла. Тут можна придбати різноманітні сувеніри та відвідати музей скла.
 • Острів Бурано – маленьке містечко яке славиться мистецтвом плетіння мережив.  Візитною карточкою міста є різнокольорові веселі будиночки, перефарбовувати які можна лише з дозволу місцевої адміністрації і лише в дозволений колір. Тому часто його називають “острів-папуга”. Відстань із Венеції до Бурано – всього 7км.

Венеція прекрасна у будь яку погоду : яскрава під сонцем, і трохи містична в тумані. Прогуляйтеся містом, пройдіться вузенькими вуличками-лабіринтами, знайдіть цікаві дворики. Пам’ятайте про карту! Без неї тут нікуди!

Відео про Венецію

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Коментарі про ВЕНЕЦІЯ. Напиши свою думку!
 1. Юрій сказав:

  Ми з дружиною намагаємось кожного року відвідати Венецію, мені здається, що дане місто заряджає всіх закоханих якоюсь особливою енергією. Обїхавши всю європу ми для себе відзначили, що у Венецію і у Париж можна їздити постійно. Ці міста нічим не схожі між собою, але позитив від них для нас однаковий. Венеція особливо гарна восени, коли покрита туманом.