КОЛЛІУР

×Інформація і Фото

Колліур – старовинне рибацьке містечко у французькій провінції, яке здавна славилось своїми анчоусами.  Ідеальний варіант відпочинку для туристів, які втомилися від шаленого темпу екскурсій та великого натовпу людей. Колліур приваблює своїми чистими  пляжами,тихими бухтами, завжди сонячною погодою та зеленими пагорбами Піренеїв. Прогулянка набережною з прекрасними краєвидами чи колоритними вузенькими вуличками, вимощеними кам’яною бруківкою,  дозволять повністю відчути середньовічну атмосферу міста. Колліур ще називають містом художників – натхнення для своїх творів знаходили Пікассо та Матіс.

Що цікавого в Колліурі?

 • Набережна міста – чудове місце для прогулянки із прекрасними краєвидами, маленькими затишними ресторанами та кав’ярнями, сувенірними лавками. Улюблене місце для зустрічей місцевої молоді.
 • Нотр Дам дез Анж – візитна карточка міста, завдяки творам Матіса добре прославилась в цілому світі. Збереглася в хорошому стані, до сьогодні.  Башта – дзвіниця церкви зараз виконує роль маяка.
 • Королівський Замок Тамплієрів -потужний воєнно-морський комплекс із цілою системою підземних комунікацій, які використовуються французькими воєнними і до сьогодні. Зараз тут знаходиться музей.
 • Кольорові вулички – вузенькі вулички – лабіринти з старовинними балконами та східцями, завжди веселі та заквітчані величезною кількістю різнокольорових вазонів, виноградом та плющем не залишать байдужим жодного туриста!
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про КОЛЛІУР? Напиши свою думку!