ТУЛУЗА

×Інформація і Фото

Тулуза – зі своєю багатою історією – Гальське поселення, давньоримська колонія, столиця вестготського королівства, зараз є містом майбутнього, так як допомагає відкрити нам космос, та інші галактичні явища, за допомогою найновіших досліджень у всьому світі.

Тулуза – “рожеве місто”, отримало таку назву від цегляної архітектури. Цегла, була завезена сюди римлянами ще в 1 ст. до н.е. Місто вважається найстильнішим у Франції, відомим центром культури та відпочинку.

Що подивитись у Тулузі?

 • Площа Капітоль – серце міста, де завжди кипить життя, втілене в торговельні ряди, компанії студентів. Якраз ця проща підкреслює назву рожевого міста, так як будівлі з червоної цегли в поєднанні із заходом сонця створюють шедевральну картину. Тут знаходиться мерія, також відома як “Капітоль”. На площі майорять три прапори – Євросоюзу, Франції та Провансу, останній в честь культури та мови регіону.
 • Ботанічний сад – маленький, стародавній острівець міста, який складається з Королівського парку та саду Гран Рон. У 18 ст. сад був повністю зруйнований Наполеонівськими війнами, в що ніхто б не повірив, так як зараз це чудесне місце привертає увагу не тільки жителів міста, але й велику кількість туристів. В саду є музей,навкруги якого розгулюють поважні павичі, ніби захищаючи музей. Прогулявшись по ньому, ви будете вражені різноманітними, рідкісними рослинами, квітами.
 • Базиліка святого Серніна – найбільша у світі церква в романському стилі, будівля якої вражає своїм неймовірним архітектурним стилем. Базиліка була заснована в 11 ст., в її стінах зберігається велика кількість безцінних релігійних артифактів.
 • Водяний замок – так тутешні жителі називають стару водонапорну вежу. Побудована в 1882 році, використовувалась довгий час для зберігання води, а сьогодні, ця вишукана вежа перебудована в фотогалерею. Тут часто проводять різноманітні масові заходи, присвячені мистецьким подіям. В замку можна знайти багато цікавих фото, різного стилю та тематики.
 • Музей Авгутинців – знаходиться в приміщенні стародавнього готичного монастиря. Музей зберігає багату колекцію картин та скульптур, вік яких становить близько п’яти сотень років. Під час екскурсії розповідають також, про історію самого монастиря, який є важливою культурною спадщиною міста.
 • Космічне місто – науковий музей та інтелектуально-розважальний центр. Тут можна відчути себе справжнім космонавтом, так як музей має багато різноманітних програм, які дозволяють відчути смак відкритого неба. Тут представлені моделі космічних станцій, ракети, планетарії.
 • Фестиваль фіалок – проходить кожного року на початку лютого. Сюди з’їжаються флористи з різних куточків країни та Європи на дводенний фестиваль. В цей час місто розквітає, так як тут можна побачити унікальні сорти квітів. Також під час фестивалю проходить конкурс на найкращий сорт фіалок, приз якого є дуже важливим для кожного флориста. Можливо через це свято Тулузу також прийнято називати “містом фіалок”.

Де поїсти в Тулузі?

В місті працює понад восьми сотень ресторанів, кафе та барів різного типу. Кожен зможе вибрати щось цікаве саме для себе.

 • Michel SARRAN – ресторан, відомий за межами міста своїми авторськими стравами з морепродуктів та вишуканих м’ясних закусок. Кожен десерт тут – витвір мистецтва, який навіть не хочеться псувати. Тут можна знайти страви на будь-який смак та гаманець.
 • Le Ksar – ресторан макаронної кухні. Національний стиль, приємний персонал, класичний кускус та тажин. Особливістю цього ресторану є його величезні порції, тому тут слід замовляти одну страву на двох.
 • L’amphytrion – місце відпочинку всіх гурманів міста. Тут можна спробувати класичні французькі страви,екзотичні делікатеси та неймовірно смачні десерти.
 • Le Genty Magre – ресторан пропонує широкий асортимент французьких комплексних обідів за помірними цінами.

 Покупки в Тулузі

 • За покупками слід відправлятись на відому вулицю Rue d’Alsace-Lorraine, з численними магазинами одягу, в яких часто проходять різноманітні акції та знижки.
 • Популярними в Тулузі є різноманітні ринки, серед яких виділяється ринок біля базиліки святого Серніна.
 • Якщо вас цікавлять унікальні речі, то слід відвідати недільний блошиний ринок біля базиліки святого Обена.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Коментарі про ТУЛУЗА. Напиши свою думку!
 1. Тетяна сказав:

  Була в Тулузі у вересні 2018-неперевершені враження!