ПАРИЖ

×Інформація і Фото

Париж – місто багатонаціональне і багатокультурне, яскраве і живе. Тут є своя особлива атмосфера. Закохані парочки на пікніку в парках, елегантні мадам із собачками, запах свіжих круасанів, авангардні виставки і захід сонця над Сеною… Це одне із міст, які потрібно смакувати повільно, не поспішаючи.

Що цікавого подивитись в Парижі?

 • Ейфелева Вежа – незмінний символ міста. Конструкція висотою близько 300 метрів має три оглядові площадки, найвища з яких на збудована на висоті 274 м. Перед заходом сонця звідси відкривається чудовий вид на місто. З обох сторін вежі – фонтан та парки для прогулянок. Ввечері тут збирається паризька молодь, щоб помилуватися її вечірніми вогнями.
 • Тріумфальна Арка – побудована на площі Шарля де Голя. Від неї в різні боки розходяться 12 проспектів, найвідоміший із яких – Єлесейські Поля. Сама арка є центральної в Золотій осі або ж осі Тріумфу –  проспекти, архітектурні та історичні пам’ятки, які збудовані на одній лінії. Починається “Золота Вісь” коло Лувру і закінчується великою Аркою в сучасному районі Дефанс.
 • Собор Норт Дам де Парі – готичний Собор на острові Сіте, добре прославлений завдяки твору Гюго, вражає своїми готичними шпилями, вікнами-вітражами у формі рози та формую самої будівлі у вигляді букви “н”. Поруч із Собором є знак нульового кілометра – точки відліку довжини усіх важливих французьких доріг.
 • Лувр – найбільш відвідуваний музей Європи складається із трьох крил, в кожному із яких є 7 відділів. Тут можна помилуватись справжніми шедеврами мистецтва різних епох. В дворі Наполеона збудовано скляні піраміди та фонтан – тепер це місце туристи облюбували ще більше.
 • Базиліка Сакре-Кер – храм Святого Серця побудований в районі Монтмартре на пагорбі вистою близько 60 метрів, сама ж висота храму – 94 метри (тому звідси видно усе місто як на долоні). Зроблена Базиліка із камню, який після дощу стає сніжно-білим.
 • Центр Помпіду – національний центр мистецтва і культури побудований у футуристичному стилі в центральній частині міста має досить незвично великі розміри – довжина 166м. Особливість центру: усі комунікації (ліфти, ескалатори, трубопроводи і арматурні з’єднання) розташовані зовні,щоб максимально розвантажити площу будівлі всередині. Тут знаходяться музей сучасного мистецтво, бібліотеки, арт-хаус кінотеатр, виставкові зали.
 • Будинок Інвалідів – одна із найбільш помпезних пам’яток Парижу із великим позолоченим куполом. Збудувався за наказом короля Людовіка-Сонця як притулок для ветеранів війни. Сьогодні це резиденція коменданта Парижа та, як і колись,тут живуть ветерани.
 • Люксембурзький сад – улюблений парк парижан. Просторий, квітучий, із численними алейками, лавочками, статуями, фонтанами та палацом – найбільш колоритне і найбільш “французьке” місце в Парижі.
 • Версаль – колишня резиденція королів близько Парижу. Садово-парковий комплекс із численними фонтанами, статуями, просто гарними алейками та палацом вражає своїм розмахом та багатим оформленням інтер’єру. Тому Версаль вже давно є обов’язковим пунктом програми туристів, які відвідують Париж.
 • Діснейленд – відпочинково-розважальний комплекс близько Парижу із тематичними парками, атракціонами, готелями та ресторанами. Тут казка стає реальністю не тільки для дітей, але і дорослих.

Ну і звичайно, який же Париж без свіжих круасанів і хорошого шопінгу?! Величезна кількість кафе і ресторанів національної кухні, магазинів відомих брендів задовольнять найвибагливіших туристів! Париж чекає!!!

 

Інші назви Парижа: Paris

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ПАРИЖ? Напиши свою думку!