ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ

Моя Європа / Чехія / ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ
×Інформація і Фото

Червона черепиця на дахах, вузенькі вулички (шириною навіть до двох метрів), кольорові фасади будинків – Чеський Крумлов внесений у всесвітню спадщину ЮНЕСКО. На околицях міста часто проводяться музичний та винний фестивалі, історичні святкування та карнавал.

Що подивитись?

 • Центр міста – тут абсолютно кожен будинок пам’ятник архітектури – 300 будівель старого міста охороняються закон Чеської республіки. Тому міське самоврядування категорично забороняє змінювати фасад старих будинків і зводити нові в не традиційному для Крумлова стилі та вивішувати неонові рекламні вивіски. Час у місті ніби зупинився… Все збережено у своєму первозданному виді.
 • Замок Крумлова – другий за величиною замковий комплекс в Чехії збудований ще в 13 столітті. І хоча знаходиться він на території маленького містечка, площу займає аж в 10 гектарів. Складається із Нижнього та Верхнього замків, де можна побачити старовинні конюшні, кам’яні фонтани, монетний двір та башту, з якої відкривається прекрасний вид на місто.
 • Замковий Сад і Театр – романтичний сад із численними алеями, статуями та фонтнами – улюблене місце прогулянок туритів та жителів міста. А театр – один із найперших замкових театрів у Європі. Тут в своєму оригінальному вигляді збереглися сцена із усім технічним забезпеченням, костюми та декорації.
 • Плащевий міст –  п’ятиповерховий міст через глибокий рів, який з’єднює Верхній замок та сад замку. Два верхніх поверхи мосту займають коридори палацу театру та сади. Із мосту відкривається гарний вид на місто. Збудований ще у 18 столітті.
 • Музей замку – тут зібрані усі найцінніші артефакти, які розкажуть як змінювалось життя міста і самого замку за останні століття.
 • Костел Святого Віта – збудований в готичному стилі і щедро прикрашений фресками. Достатньо великого розміру : довжина костелу – 44 метри, а висота – 20.
 • Сувенірні крамнички – можна придбати традиційні подарункі із Крумлова – прикраси із влтавина (напівдрогоцінний камінь метеоритного походження), яких ви не знайдете більше ніде, а також помилуватися фресками, які прекрасно збереглися на внутрішніх стінах багатьох крамничок.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ? Напиши свою думку!