ВІДЕНЬ

×Інформація і Фото

Кожен, хто хоча б раз побував у Відні згодиться – це одне із найкомфортніших міст: тут абсолютно все створене для людей, їхнього затишку і зручності.  Особливо він буде цікавим для любителів опери та музеїв, фанатів замків та палаців, розкішних площ та парків.

Цікаві місця у Відні

 • Собор Святого Стефана – символ Відня із 800 – річною історією. Його високі готичні шпилі – 146м – просто неможливо не зауважити навіть з далека! Собор вважає своєю помпезністю та красою внутрішнього оздоблення. В шпиль храму вмуроване гарматне ядро, яке попало туди під час турецької облави міста. Під храмом знаходиться ціла система катакомб із підземним цвинтарем, де поховані серця монархів династії Габсбургів.
 • Церква Святого Петра – храм незвичної овальної форми із яскравим смарагдовим куполом збудований на малій площі Святого Петра. Всередині церква прикрашена фресками та позолоченою ліпниною, доповнює їх старовинний орган.
 • Церква Святого Карла – побудована на честь покровителя міста Карло Борромео, який врятував Відень від епідемії чуми. В будівлі поєднано багато архітектурних стилей та епох. Відома церква своїм великим куполом кольору бірюзи та колонами по боках.  Впродовж дня Карлскірхе функціонує як музей, а після 18.00 – як храм.
 • Хофбург – це колишня резиденція Габсбургів, а сьогодні штаб-квартира президента Австрії комплекс із 18 будівель та 19 палаців, збудованих в різних архітектурних стилях. Туристи тут можуть прогулятися імператорським апартаментами, відвідати іспанську школу верхової їзди, скарбницю та національну бібліотеку.
 • Бельведер – музейно-парковий комплекс,який складається із двох палаців – Верхнього та Нижнього – та парку численними фонтанами та скульптурами. Найкращий час для відвідин – весна-літо, коли розцвітають квіти і формують живі узори на траві. В приміщенні Верхнього Бельведера знаходиться галерея із найбільшим зібранням робіт  Гюстава Клімта.
 • Ратуша – будівля збудована в неоготичному стилі, висота середньої башні – 105м, чотирьох бокових – по 61 м. Фасад багато оздоблений. Всередині ратуші знаходиться 7 двориків. Для того,щоб легше відрізняти робочі приміщення від парадних, поверхи ратуші мають різну висоту.
 • Будинок Парламенту – помпезна будівля у грецькому стилі із масивними колонами, яку прикрашають статуї античних богів. Перед входом в Парламент знаходиться фонтан із статуєю богині Афіни-Палади. Будівля займає площу 13500 м.кв. і вміщує в собі близько 100 залів.
 • Віденська державна опера – найбільший оперний театр Австрії, щорічно тут  проводиться 300 постановок, які кожного разу змінюються. Один раз на рік в приміщенні опери проводиться Віденський бал.
 • Церква Вотівкірхе – друга за висотою церква у Відні. Збудована в неоготичному стилі та славиться своїми вітражами.
 • Музейний Квартал – величезний туристичний комплекс, який об’єднує в собі численні галереї, виставки, садово-паркові композиції та затишні арт-кафе із смачною віденською кавою. Саме тут знаходиться багато сувенірних магазинчиків на будь який смак.
 • Будинок Хундертвассера – перше творіння відомого епатажного архітектора, виконаний на прохання віденської мерії. Будівля виділяється на фоні строгої класичної архітектури – саме тому привертає увагу туристів.
 • Парк атракціонів “Пратер” – пік сезону із 15 березня до 31 жовтня, працює із 10.00 до 22.00.  Атракціони як і для найменших (залізнична дорога), так і для любителів екстріму: шалені гірки, Чорна мамба, карусель вистою 112 м – найвища в Європі. Ціни від 3Є до 10Є

Цікаві відео про Відень

Інші назви Відня: Wien, Vienna, Wean

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Коментарі про ВІДЕНЬ. Напиши свою думку!
 1. Руслан сказав:

  В минулому році були у Відні.в цьому році їдемо знову.це Місто в яке хочеться повернутися.!!