Фото

Тезе Валенсія 2016: фото-розповідь

Барселона – другий день

На зворотньому шляху з Валенсії ми заїхали ще на один день в Барселону!

Почали ми з прогулянки парком Гуель, який є одним із творінь відомого архітектора Гауді. Парк особливий своїм ландшафтним дизайном: кам’яні арки, різні незвичні конструкції, будинки які нагадують пряники, кольорова мозайка, незвичні рослини і маленькі зелені папуги, які звили гніздечка на пальмах. Дуже незвично :)
Після парку ми вирушили на гору Тібідабо (автобус Т2А відправляється з площі Каталонії). На Тібідабо варто поїхати, щоб подивитись на Барселону з одного із найгарніших оглядових майданчиків. Гора достатньо віддалена від центральної частини міста, тому з неї видно Барселону. як на долоні. Погода була сонячна, тому панорама міста відкривалась чудова! Також на схилі гори є парк атракціонів, а на самій вершині Тібідабо – храм Святого Серця, особливістю якого є статуя Христа на вершечку храму, яка дуже схожа до статуї в Ріо-де-Жанейро. На верх храму теж можна піднятись (ліфт 3€).

В другій половині дня ми вирушили до району Монжуїк. Там є кілька цікавих об’єктів.

Одна з найважливіших площ – площа Іспанії з великими Венеціанськими вежами. Площу було спроектовано до міжнародної виставки 1929 року.
Є стара арена де проходили бої з биками, яка зараз переобладнана на торговий центр, на її верх можна піднятись і побачити дуже гарний вид на фонтани Монжуїк і Національний палац.

На горі Монжуїк є також фортеця і великий парк.


Мілан

Після теплої Іспанської зими ми по-трохи повертались в холодну зиму: в Мілані було всього лиш +4°C (в порівнянні із +22°C в Валенсії).

Із екскурсоводом прогулялись містом, подивились замок Сфорца, собор Дуомо, галерею Вітторіо Емануелле.

Також кожен міг спробувати смачну італійську пасту або відому італійську піцу за різними рецептами. Часто вона відрізняється від українського стереотипу про “справжню італійську піццу”.