Фото

Тезе Валенсія 2016: фото-розповідь

Відень

Останнім містом у нашій подорожі був величний і засніжений Відень. Тут була справжня, звична нам зима, а після Валенсії вона здалася неймовірно холодною.

Чудова вражаюча архітектура, багато ілюмінації, надзвичайний Собор Святого Штефана, смачна кухня – місто, як завжди, справляє хороші враження.

Після активної і насиченої подорожі день у спокійному і розміреному Відні був саме тим, що потрібно.

Ми побачили найцікавішу величну архітектуру Відня, могли посмакувати шніцелем, випити віденської кави і з’їсти штрудель.


Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!

Дякуємо вам за гарну і веселу компанію, за пунктуальність і завжди позитивний настрій, навіть якщо були складні моменти!

Впевнені, що ви так само як і ми дуже позитивно згадуєте час, який ми всі провели в Валенсії і змогли для себе відкрити багато нового.

Катя і Юра,
Моя Європа