Фото

Тезе Валенсія 2016: фото-розповідь

Моя Європа / Фото-репортажі / Тезе Валенсія 2016: фото-розповідь

Цього року зустріч Тезе була дуже далеко від України, довелося подолати далекий шлях. Але це було варте того – це була одна із найяскравіших і найтепліших зустрічей Тезе. Для багатьох це була перша нагода зустрітись з іспанцями, які справили на всіх величезне враження своєю гостинністю і привітністю. Тепер ми всі пам’ятатимемо, що іспанці (а особливо Валенсійці) дуже класні. Незважаючи на не знання мови (нами – іспанської, а іспанцями-англійської) – труднощів в порозумінні не відчувалося, бо іспанці робили все можливе, щоб знайти спільну мову.

Валенсія це чудове місто! Дуже добре, що зустріч Тезе на зламі 2015 і 2016 року проходила саме в цьому аутентичному іспанському місті і ми мали змогу зустріти дуже привітних людей, які показали нам хороший приклад гостинності.

А ще коли в Валенсії було +22 то в Україні було -20! Довкола пальми і мандарини. І це в кінці грудня :)

Вперед до нашої розповіді!

22 грудня 2015 ми вирушили в мандрівку, ось тут детальний маршрут – Тезе Валенсія 2016


Прага

Ми дуже любимо приїжджати до Праги. Це одне із наших найулюбленіших міст. Взимку Прага, без перебільшення, казкова – тут особлива атмосфера. Красиві вулиці, дуже красива архітектура, вечером багато світла, запах трдельників (місцевої випічки), гарно прикрашені вітрини, різдвяні ярмарки і яскрава ялинка.
Вдень ми разом з екскурсоводом прогулялись найцікавішими місцями Праги, а потім був вільний час, щоб посмакувати страви чеської кухні, купити сувенірів та прогулятись вуличками вечірньої Праги.