Страсбург
Ми дуже хотіли потрапити до Страсбургу ще раз. Після зустрічі Тезе в Страсбурзі (2013 -2014) у нас залишились дуже хороші враження від міста і маленьких містечок довкола. Тоді нас Страсбург вразив своєю унікальністю: місто перейняло і французьку і німецьку культуру. Його вже багато років вважають європейською столицею Різдва.
До Страсбургу ми приїхали 25 грудня – якраз на католицьке Різдво. Наша група приїхала до міста зранку, ми бачили як Страсбург починає прокидатись. Тому прогулюватись ранковими вулицями, без натовпу людей, було дуже приємно спокійно милуватись містом, прогулятись вздовж каналів і мостів, роздивитись усі чудово прикрашені вулиці і будинки, тематичні вітрини магазинів (в Страсбурзі вітрини прикрашають реально круто).
