ВЕРОНА

×Інформація і Фото

Верона – маленьке містечко на півночі Італії добре прославлене завдяки Шекспіру. І хоча все, що стосується Ромео і Джульєтти тут не справжнє,  а лише для туристів, свого шарму і колориту місто все одно не втрачає. Верона багата на численні історичні будівлі епохи Середньовіччя та Ренесансу, прекрасні краєвиди та вузенькі вулички із різнобарвними веселими будиночками – саме за це у 2000 році місто віднесли до світової спадщини ЮНЕСКО.

Що цікавого подивитись у Вероні?

Найкращий спосіб для знайомства з містом – це неспішні  прогулянки із можливістю роздивитися усі старовинні будівлі і проникнутись їхнім стародавнім духом. Почати, однозначно, варто із Старого Міста.

 • Пьяцца Бра та Веронська Арена – романський амфітеатр, який зберігся найкраще у цілому світі, другий за популярністю в Італії після Колізею. Славиться амфітеатр своєю незвичною акустикою – відвідини оперного концерту в ньому гарантують вам незабутні враження!
 • Дворик Джульєтти – окутаний багатьма легендами, де кожен турист зможе хоча б трішки наблизитись до знаменитої історії кохання, сфотографуватись на знаменитому балкончику чи відвідати музей Джульєтти, який знаходиться всередині будинку.
 •  Пьяцца дель Ербе – “серце” Верони,  її назва переводиться як “Площа Трав”. Площа знаходиться на місці колишнього  давньоримського форуму, де колись влаштовувались перегони на колісницях. Від неї в усі сторони розходяться вузенькі вулички із прекрасними старовинними будівлями.  Зараз це найбільш популярний серед туристів район міста із багатьма сувенірними крамницями, кав’ярнями та магазинами.
 • Башта Ламберті – найкраща оглядова площадка всієї Верони, з якої відкривається чудовий вид не тільки на місто, але й околицю.
 • Готичний замок Кастель Веккьо – впродовж багатьох століть був резиденцією правителів, складом зброю та казармою, а зараз тут знаходиться музей живопису.  Славиться особливостями своєї архітектури – всі стіни прикрашені портиками,що нагадують за своєю формою хвіст ластівки.
 • Міст Понте Петра – прекрасний арковий міст, будівництво якого розпочалось ще в античні часи.
 • Романська Церква 5 століття Сан-дзено Маджоре збудована над містом захоронення першого веронського єпископа. Величні ковані ворота, вікно-роза, вхід прикрашений готичним порталом, багате внутрішнє оздоблення, старовинні фрески на стінах – це все робить церкву популярною серед туристів.

Цікаві відео про Верону

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ВЕРОНА? Напиши свою думку!