ЧІНКВЕ ТЕРРЕ

Моя Європа / Італія / ЧІНКВЕ ТЕРРЕ
×Інформація і Фото

Чінкве Терре – національний парк на території Італії. Дуже популярний завдяки чудовій природі та автентичній архітектурі. Складається з 5 середньовічних побудованих над морем міст, які з’єднюються між собою численними пішохідними стежками. На території Чінкве Терра є і пляжі для відпочинку (облаштовані та зовсім дикі, важкодоступні), і старовинні замки, і оглядові майданчики з чудовими краєвидами.
Усі міста парку внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Що подивитись в Чінке Терре?

 • Ріомаджоре (Riomaggiore) – місто знаходиться найближче до адміністративного центру провінції – міста Ла Спеція (La Spezia), тому саме з нього найкраще починати знайомство з Чінкве Терре. Із залізничного вокзалу, який є в центрі міста, можна пішки дійти до усіх цікавих точок.
 • Манарола (Manarola) – знаходиться всього 500 метрах від Ріомаджоре. Взимку тут влаштовують найбільший у світі вертеп. Влітку туристи приїжджають сюди милуватись прекрасними пейзажами.  
 • Корнілья (Corniglia) – це єдине із міст, яке немає свого порту, а отже добратись сюди можна лише пішки або ж залізницею. Це найменше із 5 сіл Чінкве Терре. Збудоване воно високо на скелях, тому немає зручного доступу до води.
 • Вернацца (Vernazza) – найгарніше, як кажуть, місто у Чінкве Терре. В місті, окрім автентичних італійських будинків, є також замок і вежа з якої відкривається гарний вид на околиці.
 • Монтероссо (Monterosso al Mare) – найстаріше серед поселень Чінкве Терре. Тут знаходиться єдиний на території парку піщаний пляж (усі інші – камінь галька), відповідно інфраструктура для пляжного відпочинку розвинена найбільше саме тут.

Транспорт

На території парку Чінкве Терре заборонено користуватись власним транспортом (в Монтероссо діє часткова заборона). Тому пересуватись між містами можна за допомогою кораблика, потяга або ж пішки.
Також між містами є багато пішохідних стежок різного рівня складності.
Найвідоміші:

 • Стежка кохання (Ріомаджоре-Манарола) – стежка довжиною 1 км в підніжжі гір біля моря. Це найкоротша і найпростіша з усіх стежок.
 • Лазурова стежка (Ріомаджоре-Монтероссо) – найдовша і найбільш популярна стежка. Вона об’єднує усі 5 селищ. Довжина 12 км, вхід на неї платний (близько 5-7 євро).

Ми відвідаємо Чінкве Терре влітку під час подорожі Тезе 2019 літо

Відео про Чінкве Терре

Інші назви: Cinque Terre, Чинкве Терре

+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЧІНКВЕ ТЕРРЕ? Напиши свою думку!