ЕГЕР

×Інформація і Фото

Егер – затишне містечко, оточене гірськими масивами, вже давно стало улюбленим місцем відпочинку туристів, які хочуть не просто цікаво провести час, але і оздоровитись. Славу відомого бальнеологічного курорту принесли Егеру термальні лікувальні джерела. Егер також є центром одного із виноробських регіонів Угорщини: тут виробляють десятки різних вин, найпопулярнішим серед яких є “Бичача кров”.

Що цікавого подивитись в Егері?

 • Середньовічна фортеця Егервар – візитна карточка міста. Фортеця 13 століття побудована на вершині гори, звідки відкривається прекрасний вид на усе місто. В минулому це був потужний оборонний об’єкт, який витримував атаки не однієї армії. Сьогодні ж на її території знаходяться музей, присвячений обороні міста від турків, картинна галерея та монетний двір, а в підземеллі фортеці – музей воскових фігур і тюремний музей.
 • Турецькі бані та купальні – завдяки невеликому вмісту радону термальні води мають лікувальний ефект. Бані збереглися ще з часів турецької епохи : головний басейн знаходиться під куполом, який покритий 200 000 золотих пластин, а температура води в ньому досягає.
 • Кафедральний Собор – другий по величині храм в Угорщині із найбільшим в країні органом. В літню пору в Базиліці щоденно проводять концерти класичної та церковної органної музики. Собор збудований в 18 столітті в стилі класицизму.
 • Ліцей – найстаріша школа Угорщини. На другому поверсі знаходиться величезна бібліотека, де можна побачити першу друковану в Угорщині книжку. В башті ліцею працює найстаріший в країні астрономічний музей та обсерваторія.
 • Турецький мінарет – один із трьох, які збереглися в країні на сьогоднішній день. Це 40-ка метрова башта при мечеті, з якої скликали мусульман на молитву.
 • Долина “Сепассонь” виноградники – для туристів тут щоденно проводять дегустацію кращих сортів вин, виготовлених за багатостолітніми місцевими традиціями.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЕГЕР? Напиши свою думку!