БОРДО

×Інформація і Фото

Бордо – місто чудового вина і виноградників, прекрасної архітектури та історії, великий порт. Бордо це фактично місто-музей. Весь його історичний центр внесено до світової спадщини ЮНЕСКО. Тут навіть є своя порода собак – Бордоський Дог (Мастиф).

Впродовж 300 років Бордо керували англійці – тому англійська стриманість і манери відобразились на способі життя міста. Від великих французьких міст, наприклад Парижу, Бордо відрізняється повільним ритмом життя – тут усе роблять без поспіху, особливо багато часу приділяють їжі.

Що подивитись в Бордо?

 • Великий театр – входить в число найвишуканіших архітектурних споруд міста. Побудований архітектором Віктор Луісом в 18ст на місці колишнього гало-римського форуму.. Театр нагадує античну споруду: 12 колон, 9 муз і 3 боги. Складається враження ніби всередині Зевс та інші боги спостерігають театральне дійство.
 • Понт де П’єр – перший міст побудований через річку Гарон, по наказу Наполеона Першого. Міст нараховує 17 арок, одна на кожну букву ім’я Наполеона Бонапарта. По боках кожна кам’яна опора прикрашена білим медальйоном в честь імператора. Ходять легенди: якщо загадати бажання на мості опівдні та кинути монетку в річку, воно неодмінно здійсниться.
 • Площа де ла Бурс – кожні 15 хв площа автоматично наповнюється водою і стає схожою на дзеркало в якому відбиваються усі навколишні будинки. Ще через 15 хв випускають холодне повітря, яке лягає на площу як туман.
 • Золотий трикутник – місце зустрічі вулиць Cours de l’Intendance, Cours Clemenceau та  les Allees de Tourny. Якщо ваші ноги заведуть вас сюди, то очі будуть розбігатись від колориту поєднання давнини з сучасністю. Старі, високі будівлі, пам’ятники,велика кількість музеїв зробили цей трикутник справді золотим.
 • Собор св. Андре – найбільша церква Бордо, рівняється своєю величністю до собору Нотер-дам де Парі. Зовсім поруч знаходяться Ворота Кайо або ж Двірцеві ворота – ще один символ міста.
 • База підводних німецьких лодок – сьогодні музей, а в минулому потужна підземна база збудована під час Другої Світової.

Любителям природи

Вражає і розташування Бордо – 30 км. від Атлантичного океану, та біля найбільшого соснового лісу Європи. Любителям свіжого повітря і  гарної природи тут точно сподобається.

 • Набережна – чудове місце для прогулянок. А в неділю вона перетворюється на ринок, де можна купити багато всього цікавого і смачненького.
 • Міські сади – їх у місті більше 10. Тут можна легко сховатись від міського шуму, і справді, як кажуть, з’єднатись в одне з природою.  Дивовижні квіти, екзотичні рослини, всі кольори, як на картині – все це робить сади улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів.
 • Дюна Піла – всього 60 км від Бордо знаходиться справжнісінька піщана дюна, до того ж найвища в Європі.

Покупки в Бордо

 • Найзручніше місце для шопінгу в Бодро є торговий центр Бордо-Лак. Більше сотні магазинів пропонують тут товари відомих європейських марок. Тут можна зустріти супермаркет Auchan, IKEA, Darty.
 • Слід пам’ятати про Золотий Трикутник – тут є різноманітні магазини, починаючи від ручних виробів, закінчуючи відомими світовими брендами.

Де смачно поїсти в Бордо?

Будучи в Бордо обов’язково потрібно скуштувати місцеві червоні вина, устриці і сир.

 • La C.U.V (Cave Utile en Ville) – ресторан пропонує великий вибір вина. Тут можна продегустувати сир та вино місцевого виробництва.
 • Le Chapon Fin – ресторан був відкритий в 1825 році. Cаме тут відчувається сравжній смак Франції. Гурмани можуть замовити ексклюзивний ланч від шеф-повара.
 • Chez Les Ploucs – голубі берети, скатертина в клітинку, підлога застелена соломою – атмосфера цього закладу просто дихає традиціями та культурою Франції. Жива музика, розклеєні на стінах афіші старих фільмів викликають особливі почуття в кожного.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про БОРДО? Напиши свою думку!