ЗАЛЬЦБУРГ

Моя Європа / Австрія / ЗАЛЬЦБУРГ
×Інформація і Фото

Старовинний Зальцбург серед Альпійських гір із розкішними площами,високими шпилями і вузькими вуличками –  уявити рідне місто Моцарта по-іншому якось важко. Саме тут народився та творив великий композитор, тут знаходяться музеї на його честь, проводяться фестивалі.

Що цікавого подивитись в Зальцбурзі?

 • Фортеця Хоензальцбург – візитна картка міста, з неї відкривається прекрасний вид на всю околицю. В минулому це потужний оборонний об’єкт, сьогодні ж в його приміщенні знаходяться Фортечний музей, розкішний Золотий Зал, експозиція зброї та знаряддя тортур, Княжі палати, оформлені в середньовічному стилі. Добратись до фортеці можна фунікулером, який працює ще з 19 століття.
 • Палац Мірабель – мабуть, найромантичніше місце в Зальцбурзі. В мармуровій залі, яку вважають однією із найкращих  у світі,  вже давно одружуються молоді пари. Поруч знаходиться парк із численними квітковими композиціями, статуями та фонтанами – гуляти тут можна годинами.
 • Зальцбурзький Кафедральний Собор – храм висотою 76 метрів із мармуровим фасадом вже давно вважається одним із найкращих у Європі.  При вході в Собор стоять чотири статуї: Апостол Павло із мечем, Апостол Петро із ключами та два єпископи – покровителі міста. Славиться храм також старовинним органом на 4 000 труб.
 • Палац Хельбрунн – розкішний палацовий комплекс із великим садом – улюблене місце прогулянок туристів. Ізюминка парку – 400-річні фонтани, які “б’ють” зовсім неочікувано та в різних місцях, чергуючись один із одним. Тут також можна помилуватись театром, який починає рухатись завдяки воді, підземеллями та послухати музику водяного органу.
 • Вулиця Гетрайдегассе – проходить через історичну частину міста. Тут знаходиться стародавня Ратуша та будинок,  якому народився Моцарт. Особливість вулиці – магазинні вивіски: усі вони викувані в одному стилі, із “закрутасами” під старовину.
 • Будинок Моцарта – саме тут композитор провів роки своєї юності. Зараз в будинку створено тематичний музей.
 • Зальцбурзький Зоопарк – в якому живе близько 800 тварин. Вся територія поділена на три частини: Євразію, Африку та Південну Америку, де можна побачити характерних для даної території тварин.
+Віртуальний тур - Прогулянка вулицями

Віртуальний тур містом

Прогуляйся вулицями міста, ввімкни режим віртуального туру містом!

 • Перший крок.
  Потрібно натиснути на жовтого чоловічка в правому краю сторінки.
  Щоб ввімкнути віртуальну прогулянку
  Якщо він не жовтий, то в найближчій області карти немає прогулянок.
 • Другий крок.
  Потрібно перетягнути його на карту.
  Синім кольором покажуться усі об'єкти і вулиці, які можна відвідати.
  Щоб вибрати вулицю чи обект для віртуальної прогулянки
 • Третій крок.
  Відпусти кнопку миші на стежчі, що Тебе зацікавила.
 • Четвертий крок.
  У режимі прогулянки можна пересуватися стрілками по вулицях.
+Інші цікаві міста
+Що думаєш про ЗАЛЬЦБУРГ? Напиши свою думку!