Фото

Подія: Тезе у Львові 2015 – День довіри

Моя Європа / Фото-репортажі / Подія: Тезе у Львові 2015 – День довіри

Багато молодих людей, котрі брали участь у Європейських зустрічах або ж їздили в Тезе, мріяли колись прийняти таку Зустріч і в себе вдома – у рідному Львові. Надіємось, що вчора був зроблений великий крок до цього – у Львів приїжджали брати з Тезе разом із настоятелем спільноти братом Алоїсом.

Тезе Львів 2015

Ще взимку на зустрічі Тезе у Празі брат Алоїс оголосив, що в квітні впродовж 5 днів відбуватиметься Паломництво довіри Тезе до України. Від того часу і у Львові і у Києві активно готувались до приїзду 60 паломників із різних країн Європи.

Організатором Паломництва Довіри у Львові (19 квітня 2015 р.) є Українська Греко-Католицька Церква та активна молодь у співпраці з Комісією у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ. До організації поселення паломників долучилися інші релігійні громади міста.

19 квітня в Соборі Преобреження ГНІХ відбулася велика молитва, в якій окрім паломників та братів, взяли участь багато львів’ян і людей з усієї України, які приїхали до Львова на Тезе. Атмосфера була дуже чудова! Усе було продумано до дрібничок: оформлення храму в стилі Тезе, освітлення, декор, свічки і, навіть, власний логотип зустрічі Тезе у Львові. Оформляючи храм до молитви, організатори старались підкреслити і передати нашу східну традицію, і врахувати стиль Тезе. Тому застосували освітлення іконостасу. Інші деталі декорації розробляли молоді люди – волонтери – близько 10 осіб. Все робили своїми руками)). Великий вклад у молитву і її хорошу атмосферу зробив хор та музиканти.

Один із яскравих моментів під час молитви Тезе: маленькі діти розносили по храмі вогонь і запалювали свічки усіх людей, які прийшли на молитву – це ще одна добра і гарна традиція Тезе. Впродовж усієї молитви дітям відводилась особлива роль: окрім свічок, вони також сиділи поруч із братом Алоїсом під час його біблійних роздумів, а потім за руки виводили братів із храму.

Після молитви Тезе у підземеллі храму у привітній атмосфері у всіх була можливість поспілкуватись із братами та між собою.

Потім для паломників організовувались екскурсія Львовом та в Шевченківський Гай.

День був насиченим і багатим на події, тому молитва – це лише частина великої і цікавої програми, яка чекала на учасників зустрічі у Львові.

Підготовка до зустрічі Тезе у Львові

Організатори працювали над підготовкою майже два місці. Молоді люди виявили велике бажання взяти активну участь у підготовці, бо багато хто вже був учасником або волонтером Європейських зустрічей чи відвідував Тезе у Франції або чув від друзів про Тезе.

Наступні фото з підготовки від Орисі Миник (www.facebook.com/orysya.petryshyn) і з групи День Довіри (fb.com/groups/762265113870482/):