Фото

Тезе 2017 в Великобританії: Бірмінгем – фото

Моя Європа / Фото-репортажі / Тезе 2017 в Великобританії: Бірмінгем – фото

Зустріч Тезе в Великобританії в Бірмінгемі відбувалась з 28 квітня по 1 травня 2017 р.

Кілька цікавих речей про зустріч:

 • У зустрічі взяло участь понад 500 учасників з всієї Великобританії та з Європи, в тому числі 1 учасник з України ;)
 • Зустріч Тезе Бірмінгем проходила під гаслом “Hidden Treasure” – “Прихований скарб”.
 • Було чудово взяти участь у цій зустрічі, особливо в той час коли починається Brexit, який розділяє суспільство в Великій Британії всередині, та Європейський Союз з Великою Британією. Це важливо мати можливість єднатись поза політичними і геополітичними поділами, шукати об’єднання у чомусь набагато більшому!

Тезе у Бірмінгемі була регіональною зустріччю, тобто меншого масштабу ніж нп. Європейська зустріч. Тому для мене вона була особливою, оскільки через меншу кількість учасників вона сприймається по-іншому.

Трохи про Бірмінгем:

 • Бірмінгем друге за величиною місто Великої Британії, після Лондона.
  Тут проживає понад 1,1 мільйона жителів і це важливий промисловий та культурний центр Англії.
 • В Бірмінгемі гармонійно співіснують протилежності – сучасність і давність, хоча в місті домінує сучасна, а часом незвична і дуже виразна архітектура.
 • Бірмінгем можна сміливо назвати одним з найбільш різноманітних міст в плані релігій і культур в яких мені довелось бути. Та цікаво і чудово те, що усі релігійні спільноти тут перебувають в гармонії та справжній дружбі! (Згідно з статистичними даними, це найбільш релігійно різноманітне місто після Лондона в Великій Британії).

Усіх учасників приймали місцеві мешканці. Мене прийняв Danni, який на свій вік в 83 роки веде надзвичайно активне життя, має величезну купу знайомих,  багато подорожував і подорожує! Після зустрічі Тезе він летів до Польщі на кілька днів до своїх друзів. Разом зі мною мешкав хлопець з Норвегії – Arne, який так само як я теж розмовляє польською :)

Також я брав участь в кількох воркшопах – які для мене були цікавими.

 • Відвідини лікарні де лікують діток – Birmingham Children’s Hospital і як їх намагаються підтримати в деколи дуже важкій бородьбі. Ми теж могли проаналізувати свої відчуття і бачення себе в даний момент, так як це роблять діти.
 • Воркшоп який вів дуже дотепний і позитивний професор університету Дурхем – “Переосмислення науки в рамках віри”. Він розповідав про те, що наука і віра не суперечать одна одній, а навпаки можуть бути разом.
 • Воркшоп “Hidden Treasure” – під час якого ми могли малювати в дуже цікавий спосіб. Спершу ми малювали кольоровими восковими олівцями, а далі нам потрібно було приховати це темною фарбою. Потім було найцікавіше – ми стирали частину чорної фарби різними предметами (нп. ключем чи зубочискою) і з під чорної фарби проявлявся яскравий, кольоровий прихований малюнок.

Гарного перегляду :)

Та коротке відео, щоб відчути атмосферу зустрічі

Гарного дня :)