Тиждень в Тезе
В неділю після обіду ми приїхали до Тезе. Дехто з нашої групи побував тут вперше, а для декого це вже другий, третій чи навіть четвертий візит. Цього тижня в Тезе чекали усі: хтось із ностальгією, хтось із радісним очікуванням нового досвіду.
Тезе дуже особливе місце. Тут кожен може знайти те, що шукає: спокій, відповіді на свої питання, нових друзів, отримати багато-багато хороших емоцій, помолитися спільно з кількома тисячами людей з усього світу
Обговорення у міжнародних групках, семінари і воркшопи, волонтерство, драйвові вечори в Ояку, спілкування із величезною кількістю людей і, звичайно, молитви, які не можна зрівняти абсолютно ні з чим… Це все Тезе!
Враження учасників від тижня проведеного в Тезе:
Тезе – це місце, де є можливість молитися, спілкуватися, відпочивати і духовно збагачуватися.
Перед приїздом до Тезе були побоювання…як буде? Але проживши тиждень в спільноті Тезе я вражена і переповнена неймовірними і незабутніми емоціями. Ці емоції я буду доносити до своїх знайомих і друзів та заохочувати їх їхати в Тезе, оскільки тут дуже дружня атмосфера, є можливість знайти нових друзів з інших країн і цілого світу, пізнати глибше Бога.
Дякую Каті і Юрі за організацію цієї подорожі. Ви робите велику і чудову роботу. Нехай Бог вас благословить.
Дякую Богу за чудове місце – Тезе.
Дякую за можливість побути тут, поспілкуватись з Богом, і з людьми які є з Богом.
Чудові співи і молитви, прекрасні люди, щирі посмішки. Тепер я знаю ключ до всіх сердець – посмішка!
Жалію, що не приїжджала до Тезе раніше.
Катя і Юра, дякую вам за круту організацію і за можливість поїхати в таку поїздку.
Ваша праця велика і важлива!
Прочитати всі враження з цієї подорожі
Друга частина фото з Тезе
На наступній сторінці презентація України в Тезе



