Відгуки про подорожі з Моя Європа
Відгуки до подорожі: Тезе 2016 Літо – Taize
Показати відгуки до всіх подорожей Надіслати відгук
Дуже дякую вам, Катя і Юра, за те, що зробили цей час, проведений в подорожі, мега-супер-крутим! Мені сподобалось абсолютно все!
Складно описати усі свої враження, тому що емоції заважають зібрати докупи думки. Рік до Тезе був дуже не простим для мене і моя подруга порекомендувала поїхати в цю подорож. Мене попереджали, що враження будуть незабутніми, але емоції та почуття, пережиті мною, взагалі неможливо описати. Мені розповідали, що це «місце» добра і любові, але я до кінця не розуміла глибину та сенс цих слів. Перші дні я звикала до до правил, розпорядку та графіку за яким живуть в Тезе. Але потім, коли я мала змогу поспілкуватись з такою кількістю крутих людей, моя свідомість перевернулась. Я зрозуміла, що все, чим я займалась та що робила до цього не є таким важливим, як мені здавалось. Переді мною з’явились нові цілі в житті, нові можливості їх досягнення. Відбулась абсолютна переоцінка пріоритетів, я відкинула на другий план все, що заважало насолоджуватись повнотою життя. Я вдячна усім, хто зробив цей тиждень таким неймовірним. Сподіваюсь, що повернусь до Тезе, бо це те місце, куди варто їхати і де на тебе завжди чекають.
Організація поїздки high level! У нас навіть вчителі в школі не могли так чітко організувати поїздки на 1 день, не кажучи вже про 2 тижні ☺ Дуже приємно, що ви брали до уваги побажання і пропозиції всіх учасників подорожі, та робили її максимально комфортною для нас. Дякую, що ви допомогли всій нашій групі так здружитися та дійсно полюбити один одного. Мені дуже шкода, що все закінчилось так швидко.
P.S. дякую, що запросили такого крутого отця. Без нього ця подорож була б не такою.
1) Вначале были сомнения, но они не оправдались. Был плотный график, много времени для общения, знакомств с людьми с разных стран. Очень сильно изменилось представление о жизни монахов. Брат Бенуа очень порадовал и вдохновил, рад что есть такий люди на земле.
2) Также вдохновила совместная презентация Украины. Было мало веры в успех, но произошло реально чудо. Спасибо всем за эмоции и крутой настроение :)
3) А для тех, кто верующий, это вообще золотые времена, чтобы укрепить свою веру, много молиться и набираться духовных сил! Это идеальный способ путешествий в хорошей компании. Очень жалею, что не узнал раньше о таких событиях.
4) Конечно большое спасибо вам, Катя и Юра, за организацию такого суперского путешествия.
п.с. И еще раз для тех, кто все еще сомневается ехать или нет: нужно просто раз съездить и вам все станет понятно. Лично я остался очень доволен всеми путешествиями на встречи Тэзе, в которых я принимал участие.
Если не сказать больше – это лучшее что я когда либо видел.
Дуже класно, коли ми збираємось з різних країн, з різних конфесій і всі ми можемо славити Одного Бога, і співати на різних мовах. Є можливість відійти від усіх своїх буденних справ, побути в тиші, наблизитись до Бога.
Познайомилися з великою кількістю різних людей, з різних кінців світу – це вперше і це дуже круто!
Дуже вражає відношення братів, волонтерів, відчувається Божа любов і тепло. І ти наповнюєшся цією любов’ю, теплом і добром, і хочеться це донести до інших.
А також є можливість підтягнути англійську мову.
Дякуємо, Юра і Катя! Ви робите гарну справу. Ми віримо, що Господь вас рясно благословить.
Щиро дякуємо!
Тезе – это невероятно волшебное место, где людям предоставляется возможность остаться наедине с собой, заглянуть еще глубже в свою душу, обрести гармонию, быть ближе к Богу. Молитвы Тезе невероятно душевные, завораживающие, они наполняют энергией и окрыляют.
Я благодарна Богу, что открыла для себя такую прекрасную глубину, которая полностью изменила мое отношение к религии.
В Тезе неимоверным образом объединяется современность, духовность, веселье, свобода и религия.
Тезе помогает правильно расставить приоритеты в своей жизни, заряжает энергией для новых “свершений”.
Я благодарю наших организаторов, под крылышком которых мы могли полностью расслабиться и быть уверенными, что все будет хорошо спланировано и на высоте. это те люди, у которых всегда можно попросить совет и получить помощь. Они очень открытые, душевные, профессионалы своего дела, которые от всего сердца и с самоотдачей занимаются любимой работой и делают мир лучше, а сердца людей милосердней.
Подорож вдалась на усі 100%. Я отримала від неї на багато більше, ніж очікувала: нові знайомства, яскраві враження, масу емоцій.
Це був мій другий раз в Тезе. Я насолоджувалась кожною хвилиною, проведеною в Тезе, оскільки перебувала в атмосфері любові, добра, миру, щастя і посмішок. Всі люди щирі, відкриті, радісні і доброзичливі. Мені надзвичайно сподобалось, що наша презентація України спричинила фурор в Тезе ☺ Іноземці були просто в захваті від України.
Дякую Юрі і Каті, що дуже ретельно і душевно підходять до організації подорожі, звертаючи увагу на найменші деталі, щоб кожен учасник подорожі почувався комфортно і щасливо.
Окрема подяка отцю Роману. Він справді цікава особистість, яка викликає велику повагу, оскільки вміє бути другом, жартувати з нами і водночас бути серйозним духовним наставником.
Дякую вам за все. Це було неймовірно!
Після такого важкого року я відчула себе по-справжньому щасливою :)
Хочу поділитись своїми враженнями від подорожі. Сам маршрут був складений чудово, була можливість відвідати велику кількість міст, а також відпочити на морі. Група була класна, всі були позитивні і готові прийти на допомогу в будь який момент. Дуже сподобалось, що ви допомагали нам збирати документи і давали практичні поради – мені, як новачку, це все дуже допомогло.
Отже, як я згадувала, це була моя перша подорож в Тезе і в мене не було чіткого уявлення як це виглядає. Але Тезе перевершило всі мої очікування. Тут ти можеш знайти те, що тобі до вподоби: провести тиждень у тиші та роздумах, або ж поєднувати молитви і веселощі – в Тезе це виходить дуже гармонійно. Власне це одна із тих речей, які мені сподобались найбільше.
Також мені пощастило зустріти веселих і відкритих до спілкування людей, з якими я сподіваюсь підтримувати контакту подальшому.
Я не знаю точно коли, але знаю точно, що повернусь в Тезе ще раз!
Дякую вам, Катя і Юра, за чудову організацію такої подорожі і підтримку на протязі всього часу. Все було гарно і чітко сплановано.
На черзі мрія відвідати зимову зустріч Тезе.
Велике дякую вам за все!
З нетерпінням чекаю нових зустрічей!
Дорогі Катю і Юро! Перш за всі хочемо подякувати за чудову організацію та унікальний підхід до кожного. Ви справді лідери, які дадуть раду навіть групам зі 100 чоловік ☺
В Тезе ми знайшли те, що було насправді потрібно – душевну рівновагу, спокій та гармонію. Тезе відвідали вперше. Вразило те, що така велика кількість людей можуть так гармонійно та збалансовано жити, молитися і відпочивати. Це свого роду був дійсно колосальний досвід та враження на все життя.
Тому щиро бажаємо, щоб перед вами відкривалось ще більше дверей на шляху до реалізації ваших високих цілей. Ваша відданість цій справі гідна похвали і подиву. І нам було надзвичайно приємно провести цей час разом з вами. Поїздка з вами – це найкраще, що трапилось з нами за останній рік!
В Тезе я побувала вперше. Перед поїздкою я страшенно вагалась, адже не знала чого очікувати, але як виявилось згодом мої сумніви були марними і ось чому:
Тезе – це місце, де чудово поєднано духовність і розваги. В Тезе немає “своїх” і “чужих”, всі готові спілкуватися і допомагати один одному.
І найголовніше, що я тут знайшла нових друзів з інших країн з якими я з радістю буду спілкуватися.
Також люди з нашої групи, з якими я познайомилась в автобусі, вони всі такі різні, але попри це надзвичайно класні і позитивні.
Було дуже круто. Шкода, що не можна повернути час.
Перше враження від Тезе було наче ми потрапили в американський фільм про молодіжний табір: навколо купу людей з різних країн, чуєш різні мови та чи не одразу починаєш з кимось знайомитись.
Найбільше сподобалось те, що люди відкриті і готові вести діалог не зважаючи на відмінності у зовнішньому вигляді, культурі і світогляді.
Це місце ідеально підходить як для тих, хто хоче відпочити і залишитись сам-на-сам зі своїми думками, так і для тих, хто бажає брати участь у всіх заходах по максимуму та познайомитись з якомога більшою кількістю людей. Особисто я встигла і те, й інше.
Ми мали достатньо часу, аби побути в тиші, насолодитись природою, читанням і молитвою, а також ми встигали працювати (що неймовірно сприяє новим знайомствам і дружбі з цікавими людьми), відвідували групи, воркшопи, обговорювали питання, які нас хвилюють та побачили звичні речі з різних точок зору – це неймовірний досвід!
Дуже дякую Тезе за незабутній час і за те, що покидати таке класне місце, було сумно і важко, тому ми не прощаємось, а лише кажемо “до побачення”.
Дуже-дуже-дуже дякую :) Це був шалений тиждень – веселий, активний, насичений.
В перший день було відчуття, ніби я потрапила в мурашник або вулик. Безліч людей, що розмовляють різними мовами, грають в щось, співають, просто спілкуються.
Але найяскравіше враження – це музика і молитва тричі на день. Можливість побути в присутності Бога і розібратись в своїх думках, просто зупинитись.
В Тезе я знайшла ідеальне поєднання спокою і активності, нові знайомства, гарних друзів і пригоди.
Це був щасливий тиждень.
Спочатку було боязко їхати, так як я ніколи не спілкувалась з греко-католиками.
Але, побувши в Тезе, я отримала надзвичайні враження.
Дуже чудова атмосфера. Знайшла нових друзів з інших країн.
Одним словом, все супер, мені дуже сподобалось.
Хочу поїхати на наступний рік.
Дякую Богу за чудове місце – Тезе.
Дякую за можливість побути тут, поспілкуватись з Богом, і з людьми які є з Богом.
Чудові співи і молитви, прекрасні люди, щирі посмішки. Тепер я знаю ключ до всіх сердець – посмішка!
Жалію, що не приїжджала до Тезе раніше.
Катя і Юра, дякую вам за круту організацію і за можливість поїхати в таку поїздку.
Ваша праця велика і важлива!
Тезе – це місце, де є можливість молитися, спілкуватися, відпочивати і духовно збагачуватися.
Перед приїздом до Тезе були побоювання…як буде? Але проживши тиждень в спільноті Тезе я вражена і переповнена неймовірними і незабутніми емоціями. Ці емоції я буду доносити до своїх знайомих і друзів та заохочувати їх їхати в Тезе, оскільки тут дуже дружня атмосфера, є можливість знайти нових друзів з інших країн і цілого світу, пізнати глибше Бога.
Дякую Каті і Юрі за організацію цієї подорожі. Ви робите велику і чудову роботу. Нехай Бог вас благословить.
Загальне враження від подорожі дуже-дуже приємне ☺ Організація вдала і все гарно сплановано. Їдучи, трохи переживала, але повертаючись назад я дуже задоволена і вражена. Тому велика подяка Юрі, Каті і всім учасникам за гарні враження, позитивні емоції і дружній дух в подорожі.
Стосовно Тезе – це місце чудового відпочинку для душі, і для тіла, місце для гармонії з собою і цілим світом, з молодими людьми які приїжджають сюди з різних куточків планети. Завдяки старанням братів з Тезе і всіх волонтерів тиждень пребування в таборі є незабутнім. Тезе – це місце, яке об’єднує стільки національностей, які перебувають у дружній і привітній атмосфері, там дуже весело і цікаво. Це місце прекрасно проведеного часу, місце спілкування на різні теми і зав’язання дружби.
Душевні молитовні зустрічі, спільна волонтерська робота, веселі співучі вечори, цікаві обговорення, море усмішок і радості – це те, що залишиться в моїх спогадах про Тезе назавжди ☺
16 днів відпустки були суперовими і кльовими!
Я дуже вражена нашою подорожжю, пейзажами та культурою, які побачила.
В Тезе я була вперше і уявляла його трохи по-іншому, а схоже до життя в гуртожитку: різні культури, національності та поведінка людей.
Спочатку потрібно відкритись самому, щоб було простіше проводити тут час, звикнути до проживання в будиночках без замків, стабільного розпорядку табору та спілкування з людьми на одну тему різними мовами. Загалом, дуже гарний час і можливість відволіктись від буденності, роботи і турбот, покращити знання іноземних мов та «поговорити» з Богом.
Дуже дякую брату Бенуа за зустріч, підтримку і настрій.
Дякую групі за організованість, безконфліктність, водіям за безпечну «доставку» і терпеливість.
Дякую Каті і Юрі за настанови та організацію подорожі, за вашу коректність, відкритість і відповідальність.
Щиро вдячна за організацію подорожі. З посмішкою згадую всі дні! Емоції переповнюють. І як не дивно, лише позитивні. Тезе – це місто, де я знайшла спокій, відкрила себе з нової сторони. Тут кожен знайде щастя, ніяких переживань, тривоги чи агресії.
Для мене ця поїздка була першою, але не останньою! Заохочую кожного, хто прочитає цей відгук, приєднатися до сім’ї Тезе. Тут ти зарядишся позитивом, зможеш поєднувати молитву, працю та відпочинок. Тобі не вистачить 7 днів, щоб все спробувати і ти будеш у думках планувати наступну подорож. Не бійся, це нереально круто! Хоча варто трохи підучити англійську,щоб вільніше почувати себе серед іноземців.
Пакуй валізи, обирай маршрут.
На довгий час забудеш про стабільність
Я хочу побажати знайти свободу тут
Зіграти у щасливих божевільних
Хай щастить!
Есть множество причин почему мне понравилось в Taize.
Атмосфера в лагере очень уникальная и приятная. Можно найти все что тебе по душе. Или отдых в тишине в прекрасном саду в размышлениях или общение в дружелюбных компаниях среди людей абсолютно разных национальностей. Каждый из них по своему интересен и уникален. Также общение является чем-то новым. Можно узнать много нового и поделиться с кем-то своей историей.
Собрания это одна из важных составляющих пребывания в Taize.
На них хотелось приходить каждый раз с удовольствием и не хотель уходить тоже.
Очень красиво поют здесь. В етих песнях присутстует какое-то очарование і простота.
Приезжайте в Taize. Здесь здорово! Это незабываемый и ничем не передаваемый опыт
Юра і Катя, хочу подякувати за чудову організацію поїздки від якої у мене залишаються тільки прємні спогади.
Тезе – це надзвичайно прекрасне місце в якому можна відпочити від звичайної буденності. Цього літа я відвідала Тезе вперше – проведений час в Тезе виправдав усі сподівання і викликав багато позитивних емоцій. Тут можна зустріти багато щирих, відкритих і позитивних людей різних національностей, знайти нових друзів, весело провести час! Це місце в яке хочеться повертатись знову. Я думаю, що кожен тут знайде те, чого так не вистачає в повсякденному житті…
Про Тезе в мене залишаться самі теплі, щирі і хороші спогади. І я надіюсь, що повернусь сюди знову.
Також мені дуже сподабалось як ви розподілили час під час поїздки завдяки чому ми змогли відвідати багато міст. На кожне місто виділялось достатньо часу, щоб з ним ознайомитись. Незважаючи на нічні переїзди все було класно ☺
Найбільш захоплюючі враження в мене залишились від Монако – це надзвичайно красиве місто-країна, та від Венеції і Женеви.
Дякую вам, ви чудові організатори ☺
Дуже сподобалось в Тезе. Особлива атмосфера, можливість познайомитись з людьми з усього світу. Я обмінялась контактами з дівчатами з Венесуели та Німеччини. Я дуже рада, що змогла волонтерити та мити посуд – це було дуже весело та цікаво ☺
Молитви в Тезе, звісно, відрізняються від тих, що ми маємо в Україні. Атмосферу не можливо передати, її просто потрібно відчути. У такі моменти, коли тисячі людей разом моляться та співають ти забуваєш про свої проблеми (або й взагалі вони тобі щдаються мізерними).
В групі усі були милі і привітні. За ці дні ми справді стали як одна сім’я.
Вже сумую за іграми в Оуак, піснями іспанців та італійців, і добротою якою переповнене Тезе.
Окремо хочу виділити отця Романа – перший раз зустрічаю такого веселого та цікавого священика ☺
Звісно велике дякую Каті і Юрі за організацію! Я не перший раз подорожую з вами і дуже сподіваюсь, що не останній.
Такі подорожі як ця, насправді, надихають. Шалена кількість вражень, які будуть зігрівати в холодні вечори взимку.
Хочу подякувати, за нові знайомства, за позитивні емоції. Бо справді атмосфера протягом цих двох тижнів була неймовірна.
Тезе для мене свого роду місце, де можна черпати натхнення, відновлювати свою внутрішню рівновагу і просто бути собою. Це колосальний досвід і можливість збагатити свій кругозір. Бували моменти, коли сядеш у церкві під час спільної молитви, а по тілу йдуть мурашки…ніби справді відбулась розмова з Богом і він торкнувся моєї душі. Таким же моментом піднесення була презентація України. Надзвичайні відчуття, коли всі народи розважаються разом!
Сказати яке місто найбільше вразило тяжко, бо кожне по своєму зачепило. Але найбільше, мабуть, Верона і Монако. Величезне море інформації, яку ще треба переосмислити. Дякую за екскурсії, це була чудова нагода розширити свій кругозір. Особливо запам’яталась екскурсія в Ліоні, екскурсовод просто була бомба.
Насправді, були моменти, коли хотілось щоб час зупинився, бо було так добре, що словами не описати. Я покладала великі надії на цю подорож, але вона перевершила мої сподівання. За тиждень до подорожі, була легенька істерика, бо їду сама. А зараз пишучи це, ні на секунду не шкодую, що саме так і сталось. В душі зараз настільки ейфорія, що хочеться кричати від радості. Хоч і минув вже тиждень як вдома, але заряд позитивної енергії не залишає.
Виходьте зі своєї зони комфорту і подорожуйте ☺
Надіюсь, що це не остання наша подорож! Юра і Катя, справді, дякую 
Це мій перший раз в Тезе і я в захваті. Спершу я сумнівалась чи це для мене, але зараз, їдучи додому, я скучаю за атмосферою цієї спільноти. Коли ти там, час ніби завмирає…ти забуваєш про всі труднощі та проблеми і насолоджуєшся духом свободи, єднання з Богом під час спільної молитви.
Молодь дуже привітна і весела.
Вразили також брати з Тезе своєю відкритістю, молитвами і організацією самої спільноти.
Я не шкодую за жодну секунду проведену в Тезе. Хоча, шкодую за одне – за те, що я так довго налаштовувалась на цю подорож.
Дякую Каті і Юрі за цей прекрасний відпочинок :)
Як на мене – це ідеально спланована подорож!
Всі в Тезе!
Я вже як рік мріяв про цю подорож. Минулого року, на жаль, не вийшло, але я радий, що цього року все добре. Я їхав сам, і якщо чесно – дуже переживав, думав, що мені буде скучно самому. Але виявилось, що все навпаки. Було дуже весело :)
Перед поїздкою я не очікував від Тезе багато. Але як я помилявся!
Тезе це неймовірне місце!
Ці 7 днів змінили багато чого в моєму житті. Це неймовірний досвід бути тут, знайомитися з людьми з усього світу, перебороти свій страх розмовляти з іноземцями, здружитися з ними і обмінятися фейсбуком, займатися волонтерством, співати пісеньки в Oyak, просто сидіти на самоті в парку тиші і переконатися на сто відсотків – віра, справді, об’єднує людей…
Ці всі емоції, враження і досвід , що я пережив тут будуть зі мною все життя…
І я неодмінно повернуся сюди знову, наступного літа, тому що це чудове місце.
Загалом організація була дійсно класна. Все було чітко, ясно і головне не напряжно. Видно, що поїздка продумана, а час правильно розподілений. Дуже класно, що Катя і Юра не дратувались, або принаймі не показували цього ☺ коли до них по 101-му разу звертались з тим самим питанням, а детально вкотре розжовували все, що нас цікавило.
Тезе – це дійсно місце, де різні за характером, з різною мовою та національністю люди спілкуються між собою, більш того вони стають гарними друзями. Неможливо передати словами все, що я зараз відчуваю, але однозначно можу сказати: цей тиждень в Тезе певершив всі мої очікування.
За час проведений тут я знайшла як і багато друзів, так і змогла побути на одинці зі своїми думками та відпочити фізично і духовно. Я переосмислила багато важливих речей у своєму житті. Лише один тиждень в Тезе зробив моє літо незабутнім. Люди, яких я зустріла тут, сприймають тебе такою, якою ти є насправді, завжди відкриті до спілкування.
А нашу презентацію України є, напевно, не забуду ніколи. Де ще можна побачити, щоб китайці, німці, італійці та ще багато різних національностей танцювали українські танці, та й ще з таким запалом та драйвом.
Я дуже дякую, усім хто зробив цей тиждень таким неперевершеним, а тим хто сумнівається чи їхати в Тезе можу порадити не боятись і бути відкритими до нових вражень та знайомств.
Тезе – надзвичайне місце.
Воно цікаве тим, що в ньому зібрані люди не тільки з усієї Європи, але й з усього світу!
Тут кожен може знайти своє та збагатитись духовно та душевно незалежно від того, наскільки він близький до Бога!
Чудова атмосфера, ставлення людей та організація.
Тезе – це чудова нагода відпочити душею та тілом від життєвих проблем та труднощів.
Це був мій перший досвід в Тезе. Я дуже переживала, чи вдасться мені знайти спільну мову з людьми, подружитись з ними та не почуватись самотньою. З впевненістю тепер можу сказати, що це моя найкраща подорож.
З тисячами людей почуватись однією сім’єю – такого збагачення теплом, позитивними емоціями та світлом я не відчувала ніде окрім Тезе.
І байдуже чи ти їдеш вперше, можливо їдеш сам – ти обов’язково знайдеш друзів та будеш почуватися задоволено, весело та круто ☺
























































































