Фото

Тезе Прага 2015: фото-розповідь

День 7 у Дрездені

Повні емоцій і вражень учасники нашої групи вирушили до Дрездену. Усі ділились пережитим, згадували позитивні моменти, тому 150 км дороги ми проїхали досить швидко і вже в 15:00 прибули в місто. До екскурсії ще залишалось трохи часу і багато наших учасників відвідали відому Дрезденську галерею.

Потім наш гід – харизматичний Віллі – розказав нам про місто і труднощі, які довелось йому пережити під час війни, і показав усі найцікавіші куточки. Після екскурсії у групи був вільний час.

День 8

Нойшванштайн

Баварські Альпи, чисте повітря, дзеркальні озера і мега дружні качки :), нереально красиві краєвиди – так ми провели ранок 3 січня. Враження – тільки найкращі. Радимо відвідати усім.

Після огляду околиць замку група відправилась до Мюнхена.

Мюнхен

По прибутті нас чекала літургія в українській церкві – Соборі Покрови Пресвятої Богородиці та святого Андрія Первозванного. Після – насичена прогулянка містом із екскурсоводом – веселим і позитивним українським хлопцем Ніком! Коля, не зважаючи на страшний дощ, який лив в той день у Мюнхені, познайомив групу із усіма цікавинками міста. Після екскурсії – вільний час на смакування баварськими ковбасками або ж відвідання музею BMW.

День 9 у Кракові

По приїзду до Кракова наша група одразу поселилась у готель, щоб відпочити від дороги. Потім – факультативна екскурсія містом, прогулянка святковими вулицями, сувенірний базарчик, кінні карети і багато-багато яскравої ілюмінації. Ввечері – літургія в українській церкві і вільний час.

День 10 – Львів

Після міцного сну і доброго сніданку ми відправились додому. Близько 17:30 прибули у Львів. Це був останній день нашої подорожі.

За ці 10 днів у всіх з’явились нові друзі ( той хто їхав сам – знайшов хорошу компанію), нові враження і емоції від пережитого. Для когось це була перша зустріч Тезе, а також і перша подорож в Європу.

Ми дякуємо усій групі за гарний настрій, хорошу атмосферу і пунктуальність.
Чекаємо вас усіх знову на Тезе

Катя і Юра,
Моя Європа