Фото

Тезе Прага 2015: фото-розповідь

Моя Європа / Фото-репортажі / Тезе Прага 2015: фото-розповідь

Цього року українці дуже чекали на Тезе у Празі – разом на Європейську зустріч із України поїхало понад 2500 учасників.

Виїзд був 26 грудня. Учасники із інших міст мали час, щоб прогулятись Львовом, а ввечері наша група зібралась на залізничному вокзалі.

Із детальним маршрутом можна ознайомитись Тезе Прага

День 1 у Будапешті

Погода у Будапешті була тепла і сонячна, навіть трохи весняна. На Площі Героїв нас зустрів гід і одразу почалась прогулянка містом і знайомство з усіма най-най місцями і пам’ятками.

Потім вільний час для катання на кораблику або оглядовому колесі, дегустації національної кухні, відвідин термальних купалень Сечені – за 8 год у місті можна встигнути багато. Через угорську валюту – форинти – можна було легко пообідати на декілька тисяч (1євро = 300 форинтів).

Обов’язково радимо піднятись ввечері на Рибацький бастіон – вид на вечірнє місто просто мега! Після насиченого дня – ночівля у комфортному і затишному готелі.

День 2 у Відні

Зранку, ситно поснідавши і набравшись енергії після сну, група вирушила до Відня. А там – справжня зима із вітром, снігом і морозом. Наш гід – весела дівчина Оля із Чернігова показала найцікавіші місця Відня, порадила де можна спробувати найсмачнішу каву/штрудель/Захер, розказала багато цікавих історій та легенд і добре нас посмішила =)

Пізніше група прогулювалась вечірнім містом, прикрашеним святковою ілюмінацією, грілась у теплих і дуже атмосферних віденських кав’ярнях. А ввечері всі зібрались на літургію в українському храмі Святої Варвари.