Венеція
Останнім містом нашої подорожі була чудова Венеція 🇮🇹.
Венеція дуже автентична 🛶 і зовсім не схожа на інші міста 😎. На приклад, вся історична частина Венеції ⚓ повністю ізольована від будь-якого транспорту окрім водного – гондол 🚣♂ і катерів 🚤. А ще нас чекала чудова сонячна 😍🌞 , наче весняна погода 🤗
Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!
Ми впевнені, що подорож на зустріч Тезе в Мадриді і участь у самій зустрічі в Мадриді принесла вам натхнення на весь 2019 рік🙂
До нових зустрічей з вами!
Дякуємо всім за цю спільну подорож і гарний настрій в групі!
Катя і Юра,
Моя Європа
