Барселона – день другий
Бо Барселони багато не буває!
Пізніше ми приїхали до Барселони 🇪🇸, щоб провести ще один день 🌞 в цьому чудовому місті. Цього дня ми планували відвідати гору Тібідабо ⛰ з відомим храмом Святого Серця ⛪ зі статуєю Ісуса на його верхівці, парк Гуель 🏞, храм Саграда Фаміліа 😲. Також ми потрапили на оглядовий майданчик 👀, де в основному бувають тільки місцеві 🙂День був насичений і по-іспанськи сонячним 😍
