Прага
Останній день нашої подорожі Тезе Базель ми провели в Празі 🇨🇿. Відпочивши в готелі ми мали нові сили для цього чудового міста. Прага одне з найособливіших міст 🤗 в яке можна повертатись знову і знову – круте і дуже атмосферне 🏰.
Дякуємо всім за цю спільну подорож і гарний настрій в групі!
Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!
Ми впевнені, що подорож на зустріч Тезе в Базелі і участь у самій зустрічі в Базелі принесла вам натхнення на весь 2018 рік :)
До нових зустрічей з вами!
Катя і Юра,
Моя Європа
