Вільнюс
Останній день нашої подорожі ми провели в Вільнюсі. Затишне і спокійне місто, важко було відразу сказати, що це столиця.
Розмірений день у Вільнюсі був якраз тим, що потрібно :)
Круто, що ми мали можливість провести цей час разом :)
Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!
Дякуємо за ваш позитив, завжди гарний настрій і приємну компанію.
Ми раді, що розділили цей час разом з вами :)
Катя і Юра,
Моя Європа
