Фото

Тезе Рига 2017: фото-розповідь


Вільнюс

Останній день нашої подорожі ми провели в Вільнюсі. Затишне і спокійне місто, важко було відразу сказати, що це столиця.

Розмірений день у Вільнюсі був якраз тим, що потрібно :)

Круто, що ми мали можливість провести цей час разом :)


Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!

Дякуємо за ваш позитив, завжди гарний настрій і приємну компанію.
Ми раді, що розділили цей час разом з вами :)

Катя і Юра,
Моя Європа