Тезе
В неділю ввечері ми прибули до Тезе, де нас зустріли волонтери. Ввечері, після розселення по будиночках, ми взяли участь у першій молитві в Тезе. Це завжди хвилюючий момент, так як на молитвах особлива атмосфера.
Ми з приємністю згадуємо теплі літні дні проведені разом в Тезе 😊: повні позитивних емоцій, нових цікавих знайомств, душевного спокою.
Ми поділили фото на три частини.
Продовження на наступній сторінці.
