Озеро Блед
Це була наша друга спроба відвідати одну із найгарніших місцин Словенії. Минулого року дощ 🌧 трохи нам завадив, але цього року ми насолодились сповна!
Природа тут справді неймовірно красива: гори, чиста вода, острівець з старовинною церквою посеред озера. Загалом – це чудове місце!
Дорогі наші ТЕЗЕ-шники!
Вже пройшло багато часу відколи ми повернулись з подорожі до Тезе.
Ще дорогою до Києва ми вже з ностальгією згадували спільно проведений час…
Посмішки і жарти, вміння ділитись і йти на компроміс, гарний настрій кожного із вас і дружню атмосферу, драйвову презентацію України та активне волонтерство в Тезе!
Дякуємо, що були вікдритими і справжніми!
Ці 16 днів, які ми провели разом, були справді крутими!
Катя і Юра,
Моя Європа
