Зустріч Тезе 2019 – 2020 у Вроцлав (Польща)

Моя Європа / Блог / Тезе / Зустріч Тезе 2019 – 2020 у Вроцлав (Польща)

Починаючи з 1978 року спільнота Тезе щорічно збирає тисячі молодих людей з усієї Європи та з різних куточків світу на Європейських зустрічах Тезе. Молодь приїжджає на Європейські зустрічі, щоб взяти участь у спільній молитві, познайомитись з новими людьми, відкрити для себе культуру та побут інших країн.

Місце проведення кожної наступної зустрічі тримається в таємниці і оголошується аж в кінці року.
В Мадриді, на вечірній молитві 30.12.18, настоятель спільноти Тезе брат Алоіс оголосив де буде проходити Європейська зустріч Тезе.

Наступна зустріч Тезе 2019 – 2020 буде у Польщі, в місті Вроцлав 🧡🇵🇱

Поляки гостинна нація, вони вже неодноразово відкривали свої домівки для паломників. Для Польщі, загалом, майбутня зустріч Тезе 2019 – 2020 стане вже 5-ю.
Вроцлав також вже не вперше прийматиме Європейську зустріч: в 1989 та 1995 роках вони вже відбувалися в цьому міст.

Панорама історичної частини Вроцлава

Різдвяний ярмарок у Вроцлаві

Вроцлав вважають одним із найгарніших польських міст. Через нього протікає 5 річок, місто збудоване на 12 островах і в ньому є аж 112 мостів! Вроцлав унікальний і дуже красивий – радіємо, що наступна зустріч Тезе 2020 буде проходити саме тут 😊


Оновлення і інформація, щодо зустрічі Тезе Вроцлав

Деталі подорожі та реєстрація до групи на Тезе 2020 Вроцлав.
Запрошуємо приєднатись і поїхати до Польщі на зустріч Тезе разом🧡

Щоб отримати першим інформацію про те як взяти участь і про деталі наших планів (початок набору, деталі подорожі) заповни коротку анкету нижче (будь-яку кількість полів).

Центральна площа Вроцлава


⬇⬇ Читай далі ⬇⬇


Приготування у Вроцлаві до зустрічі Тезе 2020

Нижче публікуватимемо інфо стосовно усіх приготувань у Польщі в хронологічному порядку.

07.04 представлено логотип майбутньої зустрічі Тезе 2020

Логотип зустрічі Тезе 2020 у Вроцлаві

Логотип зустрічі Тезе 2020 у Вроцлаві

30.07 перші волонтери з Тезе вирушили до Вроцлава, щоб взяти участь у підготовці зустрічі.

30.08 з’явився детальний опис програми зустрічі Тезе 2020 у Вроцлаві.

  • 28.12 прибуття зранку до Вроцлава. Зустріч з українськими волонтерами, перше знайомство з парафіями, на яких житимуть учасники. Спільна вечеря та перша вечірня молитва у Залі століття або в наметах.
  • 29.12 – 30.12 ранкова молитва на приймаючій парафії. Знайомство з іншими учасниками зустрічі Тезе 2020. Спілкування з активними місцевими жителями, котрі залучені до життя громади. В обід роздача їжі в центральній частині міста. Обідня молитва. Участь у тематичних семінарах. Вечірня молитва.
  • 30.12 Впродовж дня та ж програма + зустріч усіх українців, що приїхали до Вроцлава. Ввечері на парафії молитва за мир у світі. Потім – святкування “Фестиваль народів”.
  • 01.01 участь у ранковій Літургії. Обід в приймаючій сім’ї чи парафії. Закінчення програми зустрічі 2020

Читай статтю Тезе Зима щоб дізнатись як проходять щорічні Європейські зустрічі Тезе у різних країнах. Тут описані усі практичні деталі зустрічі, особистий досвід та усе-усе що потрібно знати збираючись на зимове Тезе 2019 – 2020. Будь підготовленим до подорожі 😉


Стаття написана на основі власного досвіду, офіційної інформації із сайту Тезе, інформації з сторінок Taize Wroclaw, Taize Polska у мережі Фейсбук.