У 2014 році зимова зустріч ТЕЗЕ проходила у Страсбурзі – місті на кордоні Франції і Німеччини.
Виїзд був 25 грудня 2013, а повернення 04 січня 2014.
Із детальним маршрутом можна ознайомитись Тезе Страсбург. Усі групи відправлялись зі Львова, а учасники були з усієї України.
День 1 у Празі
У Празі тільки встигли відсвяткувати Різдво, тому атмосфера на вулицях була ще дуже піднесена.
Після екскурсії визначними місцями і обіду група відправилась на ярмарку на Староміській площі, де пропонували купити новорічні сувеніри ручної роботи, посмакувати гарячим трдельніком із яблучним сидром, подивитись один із численних різдвяних перфоменсів.
Треба згадати і про новорічну ялинку: її прикрасили великою кількістю вогників – просто супер!
І, звичайно, вечірній Карловий міст і Собор Св. Віта в різнокольорових вогнях завжди справляють чудове враження.
День 2 у Мюнхені
Зранку, виселившись із готелю, група поїхала до Мюнхена. По приїзді, нас одразу чекав гід. Центральна частина міста була одним великим ярмарком, а вітрина кожного магазину світилась ілюмінацією та знижками.
В Мюнхені пахло не тільки Різдвом, але й баварськими ковбасками. Щодо ковбасок: символ Баварії Weißwurst – варені білі сосиски подаються із солодкою гірчицею та картопляним салатом або кисло-солодкою капустою.
На наступній сторінці розповідь і фото із Страсбургу
